Haber

AK Partili Karaaslan, Samsunspor’un acı gününü andı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor takımının 34 yıl önce Malatya deplasmanında geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Karaaslan yaptığı açıklamada, Samsunspor grubunu taşıyan otobüsün 20 Ocak 1989’da yollara düştüğü trafik kazasının yıl dönümünde Samsun’u, futbol camiasını ve tüm camiayı boğan büyük acıyı bir kez daha yaşadıklarını belirtti. Türkiye’nin.

Karaaslan, kazada hayatını kaybeden teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan’ı rahmet ve dualarla andıklarını belirtti.

“Aradan geçen yıllara rağmen Türk futbolunun köklü kulüplerinden Samsunspor’un büyük Samsunspor taraftarı ve gönülden inanan sporcularının güçlü desteğiyle sayısız başarıya ve zafere imza attığı o acı günü asla unutmuyoruz. başarı ile kırmızı-beyazlı renklerine siyahı da ekledi.Merhum sporcularımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve Samsunspor camiasına başsağlığı diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu